V úterý 5. března se kluci z 5. a 4. třídy zúčastnili okrskového kola ve vybíjené, které pořádala Základní škola 5. května v Rožnově pod Radhoštěm. K prvnímu utkání jsme nastoupili proti ZŠ Hutisko – Solanec a i přes nervózní začátek jsme si odnesli cenné vítězství. V dalším střetnutí na kluky čekal těžký soupeř v podobě ZŠ Videčské a i když jsme většinu zápasu vedli, měl v posledních vteřinách šťastnější ruku soupeř a o jediného vybitého hráče v poli zvítězil. V následujícím utkání hoši porazili ZŠ Pod Skalkou, a tak jsme se domů vydali s celkovým třetím místem. Z vítězství v turnaji se zaslouženě radovala ZŠ Videčská.

Následující den, tedy ve středu 6. března se na turnaj vypravila i děvčata. Los nás spolu se ZŠ Zubří a domácí ZŠ 5. května zařadil do tříčlenné skupiny. I přesto, že se holky snažily s maximální pílí a snahou zúročit vše, co v hodinách TV natrénovaly, je potřeba sportovně přiznat, že soupeřky byly lepší, a tak jsme oba zápasy ve skupině prohráli. Z celkového vítězství se radovala ZŠ 5. května.

Oběma výběrům patří poděkování a přání mnoha úspěchů a úsměvů při dalším sportovním úsilí.   

     Pavel Drda       

Sdílet: