V letošním školním roce naši školu v okresním kole zeměpisné olympiády reprezentovali dva žáci 7.třídy. Vzhledem k tomu, že se místo ve školních lavicích setkáváme s dětmi pouze přes obrazovky počítačů, byla upravena i forma zeměpisné olympiády. Online proběhlo už školní kolo, ze kterého letos mohli postoupit z každé kategorie dva žáci ze školy.

Za kategorii 7.tříd tedy do okresního kola postoupili Jaroslav Mandula a Jakub Pavlíček.

Okresní kolo proběhlo 17.února. Oběma chlapcům bych chtěla poděkovat za pěknou reprezentaci školy a snahu, se kterou se na danou soutěž připravovali i ve svém volném čase.

Jejich úsilí se vyplatilo. Jarek získal krásné 1. místo a Kuba se umístil na pěkném 4.místě.

Svým vítězstvím si Jarek vybojoval postup do kola krajského, které se uskuteční už 17.března.

Samozřejmě mu všichni budeme držet palce a přát hodně štěstí 😊 😊

Šárka Pavlíčková