Děti ze školní družiny se v pátek 10.3.2023 zúčastnily Klání v deskohraní Člověče, nezlob se, které probíhalo v prostorách místní knihovny.
Zájem hráčů předčil naše očekávání, klání se zúčastnilo 32 hráčů, hrálo se na 8 hracích plánech.
Vyhráli ti, kterým přálo štěstí a losem jim byl přidělen dobrý spoluhráč a na hrací kostce padala ta správná čísla, která pomohla umístit co nejrychleji 4 figurky do domečku.
V kategorii Družina 1. oddělení vyhrála Alička Mácová, 2. místo získala Klárka Hromadová a 3. příčku obsadila Janička Mikulenková.
V kategorii Družina 2. oddělení se na 1. místě umístil Ondra Dobeš, 2. místo patřilo Dankovi Glózovi a na 3. místě se umístila Verunka Bočková.
Vítězové byli odměněni diplomy a čokoládovými medailemi.
Přestože nemohou vyhrát všichni, i ostatní děti si vedly velmi dobře (i když došlo i na slzy) a za své sportovní úsilí byli odměněni sladkou beruškou.
Sláva vítězům, čest poraženým
Knihovnici paní Zajícové děkujeme za skvělou organizaci sportovního zápolení a těšíme se na další klání

Bc. Jitka Bobková
Martina Holišová