V úterý 28. května 2024 se pro devátou třídu konal návazný program Revolution Train. Dva zástupci městské policie z Rožnova přijeli žákům pustit film, který už jednou v rámci Protidrogového vlaku viděli. Tentokrát se však žáci stali expertním týmem, který se snažil správně posoudit a rozhodnout se v situacích, které ve filmu skončily špatně. Policisté zároveň během filmu žáky seznámili se základy trestního práva a poučili je o jejich právech, ale také povinnostech. Oba programy jsou velice poučné a pevně věřím, že si z nich naši žáci odnesli jenom to nejlepší. Zároveň jim přeji, aby se na životních křižovatkách, které se budou týkat drog, alkoholu, hazardu a nelegálního chování dokázali vždy odklonit na tu správnou kolej. Protože, jak už zaznělo na konci filmu, je to náš život a ten máme jenom jeden…

Marek JanovskýSdílet: