V pátek 14. června jsme se třeťáky vyrazili do sousedního Rožnova. Tam nás naše Terezka, která se s námi v tomto školním roce loučí, pozvala na zmrzku a bowling.

Po příjezdu do města jsme nejprve došli na náměstí, kde jsme si v horkém dopoledni vychutnali kopečkovou zmrzlinu. Potom jsme se procházkou vydali za nedalekým bowlingem. Ve dvou týmech jsme si všichni během téměř dvou hodin parádně zahráli a taky jsme se v průběhu sportovního nasazení stihli výborně občerstvit. Některé děti byly již ve hře zkušené a slovo „strike“ jim nebylo cizí, některé si bowling zahrály poprvé v životě. Všichni se ale s úsilím snažili shazovat co nejvíce kuželek a přinést úspěch nejen sobě, ale také celému svému týmu.

Páteční výlet se nám všem moc líbil a ještě jednou děkujeme naší Terezce za pozvání.

Simona Kopecká, třídní učitelka 3. třídySdílet: