Když se naši cestovatelé vrátili 11. 4. 2010  ze studijního pobytu do Anglie a Francie, netušili, co je v následujícím měsíci ještě čeká…. Navrhla jsem, že by své dojmy mohli výtvarně zpracovat. Po domluvě s p. uč. Janou Neradovou, mohla práce dětí v hodinách VV začít. Výsledkem se stala kolekce Big Ben, červený double decker, Eifelova věž a informační nástěnka. Tato dílka vyplnila prostor před vstupem do galerie.

Děti chválím nejenom za samostatný, tvořivý přístup k celkovému zpracování daného tématu, ale také i za to, že tomuto úkolu věnovali svůj volný čas.

Celou tuto akci zastřešoval náš pan školník L. Fabián, který nám dané modely pomohl instalovat. Nedejte si ujít příležitost vidět dobré nápady a práci šikovných rukou.

Helena Vojkůvková