Středa 14. března byla pro naše osmačky a deváťačky velmi úspěšný den. Ptáte se proč?
Odpověď je jednoduchá. Holky nenašly přemožitelky na okrskovém kole ve volejbalu a
radovaly se tak z celkového vítězství. A jak se to celé seběhlo? Nejprve jsme jednoznačně
porazili ZŠ Hutisko 2:0 na sety a zajistili si tak postup z tříčlenné základní skupiny.
Následující zápas přinesl nejvyrovnanější a zároveň nejhezčí utkání celého turnaje se ZŠ
Horní Bečva, ve kterém jsme se po remíze 1:1 na sety radovali z těsného vítězství díky
lepšímu poměru míčů. Tím jsme si zajistili první místo ve skupině a v semifinále nás tak čekal
papírově slabší soupeř v podobě ZŠ Zubří. Toto utkání holky zvládly s noblesou, a tak nám
nezbylo než čekat na finálového soupeře. Tím se opět staly dívky z Horní Bečvy. Obrovskou
touhu po vítězství přetavily naše holky v jednoznačně vyhraný první set v poměru 20:4, a
když jsme i druhý set dotáhli dokonce v náš prospěch v poměru 20:18, mohla propuknout
nefalšovaná videčská radost.

Nezbývá než poděkovat všem dívkám za skvělý výkon, a to jmenovitě Barči Škařupové a
Terce Mičkalové z 9. třídy, Evě Petruželové, Dáji Hladké, Verči Cabákové, Ivě Jurčové,
Hance Řezníčkové, Ivě Stavinohové a Janči Šnajdrové z 8. třídy a popřát jim přesnou ruku akus sportovního štěstí v kole okresním.