V rámci tělesné výchovy navštívili žáci 3. a 4. třídy několikrát zimní stadion v Rožnově pod Radhoštěm, kde byl pro ně připraven kurz bruslení jak pro začátečníky tak i pro pokročilé. Děkujeme všem ochotným rodičům za ochotu a pomoc při hodinách kurzu. A jak se dětem na bruslení líbilo? Zde je několik postřehů našich žáků.

Bruslení se mi moc líbilo. Byli jsme rozděleni na začátečníky a pokročilé. Já jsem byl v té lepší skupině. Hráli jsme na honěnou, na vlka a ovečky, učili jsme se přešlapování, obloučky a jízdu vzad. A potom jsme měli volné bruslení.

Alex Urban – 4.tř.

Začátečníky učil trenér – pan Poruba. Byla jsem v této skupině. Učil nás žabky, kačenky, žížaly, koloběžky, stromečky. Bruslení se mi moc líbilo a už se těším na další.

Anežka Burová – 4.tř.

Někteří z nás stáli na bruslích poprvé, takže jsme jezdili i po zadku.

Marek Cáb – 4.tř.

Na konci mě nejvíc bavily společné hry. Doufám, že pojedeme zase.

Filip Nerád – 4.tř.

Učili jsme se různé otáčky, přešlapování a také rychle zabrzdit. Na konci jsme hráli hry nebo jsme měli závody mezi rozmístěnými kužely. Těším se na další bruslení.

Klára Cábová – 4.tř.