Děti 1. a 2. třídy byly v pondělí 3. 2. 2014 v kině v Rožnově pod Radhoštěm.

Na programu byl film – Já padouch 2. A líbilo se mi to. Proč? Protože to bylo legrační. Ale vzala jsem si z toho ponaučení, že se nemá nic přehánět. Chtěla bych film vidět ještě jednou.

Elenka Bukovjanová, 2. třída

Včera jsme byli v kině na film Já padouch 2. Moc a moc se mi to líbilo. Bylo to o tatínkovi, který měl 3 dcery. Měl taky celou armádu fazolek a ty vařily marmeládu. Fazole byly legrační. Těším se, až pojedeme do kina zase. Kéž bychom jezdili častěji!

Nikolka Dobešová, 2. třída

…….Bylo to o tom, jak děti měly karneval a jak se hezky bavily. Už se těším, až půjdeme do kina zase.

Adélka Sedláčková, 2. třída

…..Je to animovaná pohádka o napraveném padouchovi. Jmenuje se Gru. Nejvíce se mi líbilo, jak paní shodila pána na trávník. Byla to legrace. Těším se na další kino.

Martinka Hajná, 2. třída

…..Příběh byl o tom, jak Padouch dělá dobro. Půjdu se podívat i na 1. díl.

Barborka Švajdová, 2. třída

…..Nejvíc se mi líbilo, když měli na konci svatbu.

Adélka Bařinová, 2. třída

…..V pohádce se mi líbil agent Gru jak marmeládou zachraňoval svět mimoňů.

Jonáš Kapoun, 2. třída

…..Byla to legrace. Bylo to o mimoních.

Vojta Pavlíček, 2. třída

…..Legrační byla oslava, na kterou přiletěla víla Zvoněnka. Byl to ale převlečený padouch.

Radek Drda, 2. třída

…..Moc se mi pohádka líbila. Jako hlavní hrdina vždy vyhrál.

Vašík Doležal, 2. třída

…..Nejvíc se mi líbilo, jak tam ten padouch jel v tom zvláštním autě. Pan Gru je moc legrační. Film se mi moc líbil.

Dominik Obroučka, 2. třída

…..Byla jsem v kině s ostatními dětmi. Bylo to super!

Adélka Bajzová, 2. třída

…..Film se mi moc líbil. Do školy jsme se vrátili na oběd.

Verunka Zetochová, 2. třída

…..Moc se mi to líbilo. Bylo to o tom, že pán měl 3 dcery. Jednou toho pána unesla paní, odvezla ho k profesionálovi, který byl tajný agent.

Nelinka Gerlová, 2. třída