Ve středu 29.4.2015 se konal další turnaj pro žáky 4. a 5. tříd. Tentokrát se jednalo o „Mc Donald´s cup“.

V úvodním utkání nastoupili proti týmu ZŠ Zubří, který poslední roky pravidelně vyhrává okrskové kolo. Utkání bylo vyrovnané, ale efektivnějším týmem byla ZŠ Vidče, která vyhrála 3:0.

Ve druhém utkání přes řadu neproměněných šancí přehráli ZŠ H. Bečva 5:0 a v posledním utkání jim stačila k prvenství i remíza.

Žáci však neponechali nic náhodě a parádním výkonem převálcovali ZŠ Koryčanské paseky 5:0, čímž potvrdili 1. místo na turnaji a postup do okresního kola, které se bude konat ve čtvrtek 7.5. ve Valašském Meziříčí.

Sestava: Cáb O., Cáb T., Urban A., Němec J., Michálek T., Urbanová M., Kraus H., Vavruška A., Mičkal F., Knebl T.

Mgr. Martin Basel