Dne 25. května 2016 se v Rožnově p. R. konal další ročník velmi úspěšného závodu všestrannosti mládeže. Závod organizuje Městská policie  pod záštitou Městského úřadu Rožnov p. R.. Je to závod, kde si můžou žáci 7. ročníků rožnovských základních škol  vyzkoušet své znalosti a dovednosti.

Naše škola se zúčastňuje tohoto závodu již tradičně  a umísťujeme se vždy do první poloviny výsledkové tabulky. Tentokrát se to nepodařilo. Skončili jsme celkově na 7. místě z 13 zúčastněných škol.

I přes velmi dobrý čas v běžecké části, trestné minuty jsme nasbírali ve střelbě ze vzduchovky, terčíky z biatlonu byly pro nás totiž přespříliš malé.

Naše školu a 7. třídu vzorně reprezentovali Vendy Škařupová, Denisa Dobešová, Adam Žitník a Daniel Němec.

Mgr. Ladislav Ludvigh