V termínech 24.10., 1.11. a 8.11. jeli žáci 3. a 4.třídy na bruslení do Rožnova p. Radhoštěm. Zde se na zimním stadioně zdokonalovali pod vedením trenérů v technice bruslení.

Žáci byli rozděleni  do dvou skupin a v každé skupině se učili to, co zrovna děti potřebují. Největší potíže byly s výukou brzdění. Sem tam někdo přistál na zemi. Ale zase se rychle zvedl a pokračovalo se dál. Kromě tréninku nechyběly ani soutěže a hry. Třeba ta závěrečná na ovečky… Ta byla… Zapojili se i rodiče, trenéři, učitelé.

A pak poslední závěrečné foto na ledové ploše. Nástup na ledě, celkové zhodnocení a jedno mohutné ZDAR se rozléhalo zimním stadionem.

Velké poděkování patří těm rodičům, kteří chodili pomáhat se zavazováním bruslí. Děkujeme, moc jste nám pomohli, velice si toho vážíme.

Mgr. Dagmar Hladká