Za krásného slunečného dne se v úterý 28. 3. 2017 konal na umělé trávě v Zubří turnaj malé kopané- Mc Donald´s CUP 2017. Turnaje se zúčastnilo 6 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin.

Naši žáci remizovali v 1. utkání se ZS Zubří 0:0. Ve druhém zápase udolali ZŠ Koryčanské Paseky 1:0 a postoupili z 1. místa ve skupině do semifinále.

Tam je ovšem čekal pozdější vítěz ZŠ Hutisko. Dlouho se hrálo bez branek, nicméně minutu před koncem soupeř udeřil a vyhrál 1:0. Nás tak čekal zápas o 3. místo, ve kterém byl o gól lepší soupeř ze ZŠ Zubří a po prohře 1:2 skončil tým naší školy na 4. místě.

Sestava: Kraus T., Kapoun J., Urban Š., Ondřejová A., Merta A., Žitník D., Pavlíček V., Špak O., Mičkal J. a Rohleder M.

Mgr. Martin Basel