4. září jsme si pro prvňáčky připravili představení. Dalo nám to trochu práce, ale nacvičování nás bavilo.

Prvňáčky jsme přivítali písničkou a o úvodní slovo se postaral Adam Žitník. Následovala básnička ve které Kim Červenková a Martin Mikulenka představili prvňáčkům školu.

Poté jsme dali slovo paní místostarostce a panu řediteli. Po proslovech přišlo krátké vystoupení třídních tanečníků s country tancem.

Když se k mikrofonu postavily Terka Bařáková a Marky Mandulová, začali být na pódium zváni samotní prvňáčci. Každý prvňáček získal svého patrona, strážného anděla, který mu předal spoustu dárků, mimo jiné diplom prvňáčka a pohár šampaňského na závěrečný přípitek.

Nakonec jsme si společně zazpívali písničku a tím mohl začít nový školní rok 2017/2018.

Bylo to super dopoledne a opravdu jsme si to moc užili.

Vaši deváťáci