Stejně jako minulý rok si žáci 7. třídy vybrali pro školní výlet nádherné historické město Olomouc. Letos však úplně z jiného důvodu. Kulturu jsme nechali stranou a využili jsme nabídky adrenalinového programu. První den výletu nás čekalo odpoledne plné zábavy v paintballovém areálu na Neředíně. Žáci si tak mohli vyzkoušet, jaké to je čelit nepříteli tváří v tvář na bitevním poli. Z této hry si kromě parádních zážitků každý odnesl i nějakou tu modřinu na památku. Druhý den ráno jsme zamířili do lanového centra, kde si každý zkusil zdolat překážky i vlastní strach z výšek. Vrcholem programu byla adrenalinová houpačka z 16m, která byla opravdu silným zážitkem.

Děkuji všem žákům za skvělý výlet a také panu kolegovi Michalu Modrlákovi za pomoc a organizaci výletu.

Mgr. Marek Janovský