Prázdniny jsou u konce. Září nám klepe na dveře a neúprosně se blíží podzim. Když jsem po letní odmlce otevřela dveře školy, tak jsem byla mile překvapena tvářemi, které se na mě usmívaly z tabla našich, teď už bývalých deváťáků – „Případ 9“.
Nedá mi to tedy a ještě jednou bych jim chtěla jako jejich „zatím“ poslední třídní popřát hodně štěstí a úspěchů nejen v jejich nových školách, ale také v životě. Ať máte vždy dost síly a energie vypořádat se s možnými problémy a přešlapy, ať máte kolem sebe lidi, se kterými se budete cítit dobře a v bezpečí.

Albert Einstein kdysi řekl, že život je jako jízda na kole. Abyste udrželi balanc, musíte se neustále pohybovat dopředu. Takže šlápněte do pedálů a ať se Vám daří….

Šárka Pavlíčková