Na začátku ledna proběhlo na naší škole školní kolo Olympiády v AJ. Do tohoto školního kola se zapojili žáci 6. a 7. ročníku (kategorie A) a žáci 8. a 9. ročníku (kategorie B).

Do poslední části věnované speakingu (mluvení) postoupili vždy 4 nejlepší z každé kategorie (na základě výsledku testů zaměřených na poslech a porozumění textu).

Výsledky školního kola:

Kategorie A (6. a 7. třída)
– 1. m. – Denis Poledník
– 2. až 4. místo – Elen Mikulenková, Teodor Vaculín a Jonáš Lašák

Kategorie B (8. a 9. třída)
– 1. m. – Štěpán Cáb
– 2. až 4. m. – Adam Pěnička, Veronika Jurčová a Antonín Směták

Okresní kolo

Okresní kolo se konalo 29. února ve Valašském Meziříčí. Naši školu v této soutěži reprezentovali dva chlapci – Denis Poledník z 6. třídy a Štěpán Cáb z 9. třídy.

Velkou pochvalu si zaslouží Štěpán Cáb, který v tomto okresním kole obsadil velice pěkné dělené 6. až 7. místo.

Oběma chlapcům bychom chtěli za reprezentaci školy poděkovat a popřát jim do budoucna spoustu úspěchů nejen v angličtině 😄

Šárka Pavlíčková, Monika Hylsová a Šárka Kutějová
(vyučující AJ)