Družstvo našich mladších žáků se 18. 10. 2016 zúčastnilo okrskového kola v halové kopané. Turnaj se konal na hříšti FC Rožnov p. R.

Ve skupině jsme vyhráli oba zápasy, zejména utkání s ZŠ 5. květen vyžadovalo od všech hráčů nejen vysokou úroveň fotbalových dovedností, ale taky pořádnou dávku vůle po vítězství.

V semifinále potom porazilo naše družstvo ZŠ Videčská a ve finále jsme změřili síly opět s ZŠ 5. května. A opět vše s vítězným koncem.

Takže podle starého zvyku, zpátky do školy nesl všechny dresy pan učitel.

O naše vítězství a po roce znovu zopakovaný postup do okresního finále se zasloužili nejvíc Daniel Němec a Adam Žitník z 8. ročníku, skvěle je podporovali  Jakub Němec, Ondra Cáb, Tomáš Knébl z 7. ročníku a Hynek Kraus, Filip Mičkal, Lukáš Novák, Štěpán Vajtr, Filip Svák  a Adam Vavruša z 6. ročníku.

Všem děkuji za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Ladislav Ludvigh