V pátek 22. 3. 2024 se nejen na naší škole psala mezinárodní matematická soutěž „Matematický klokan“. Do soutěže se zapojili všichni přítomní žáci od druhé až do deváté třídy a během jedné hodiny řešili 24 logických matematických úloh.

V jednotlivých kategoriích se na předních pozicích umístili následující žáci:

v kategorii Cvrček, 2. a 3. třída, zvítězila Terezie Vrtalová, na druhém místě se umístil Ondřej Dobeš a třetí místo obsadila Veronika Bočková, všichni ze třetí třídy,

v kategorii Klokánek, 4. a 5. třída, se na prvním místě umístil Alexandr Heryán, druhý skončil Štěpán Randus, oba z páté třídy, na třetí pozici se dostal Mikuláš Duda ze čtvrté třídy,

v kategorii Benjamín, 6. a 7. třída, zvítězil Matouš Duda z šesté třídy, na druhém místě se umístila Veronika Minarčíková, také ze šesté třídy a třetí místo obsadila Sofie Šenová ze sedmé třídy.

v kategorii Kadet, 8. a 9. třída, zvítězil Vojtěch Špak z deváté třídy a o druhé a třetí místo se rozdělili Jakub Kočíb z osmé třídy a Michaela Urbanová z deváté třídy.
Všem, kteří se umístili na předních příčkách gratulujeme k pěkným matematickým výkonům.