V minulých dnech k nám na školu dorazila velká novina. Lucka Fojtášková, žákyně 8. ročníku naší školy to opět dokázala. Na mistrovství světa v Praze se umístila na prvním místě. Je mistryní světa v kick boxu,  v kategorii  juniorek.

Předně všeho Ti Lucko za sebe, za učitelský sbor, i za všechny žáky naší školy ze srdce gratuluji k tomuto obrovskému úspěchu. Je to úspěch především tvůj, ale taky tvých rodičů, trenérů, našeho sportu.

Závěrem.  V souvislosti s úspěchem Lucie bych ještě zmínil jednu okolnost. Lucka je pro nás příkladem toho, že i v naších podmínkách lze dělat sport na špičkové úrovni. Přitom nesoustřeďovat na sebe zvláštní pozornost, plnit si všechny povinnosti, i ty školní, bez větších problémů.

Mgr. Ladislav Ludvigh