Ve čtvrtek 31.ledna jsme se sešli ve školní jídelně, kde proběhlo školní kolo recitační soutěže ve třech kategoriích. Naši prvňáčci tvořili první kategorii, dále druháci a třeťáci byli zastoupeni ve druhé kategorii a žáci čtvrtého a pátého ročníku soutěžili ve třetí kategorii. Porota složená z vyučujících prvního stupně všechna vystoupení pečlivě sledovala a ty nejlepší recitátory odměnila diplomem a drobnými dárkovými předměty. Ani ostatní přednášející nepřišli zkrátka, za odvahu dostali alespoň malou sladkost. Chválíme všechny, kteří našli odvahu vystoupit a zarecitovat před obecenstvem, byli jste všichni moc šikovní. A tady jsou ti nejlepší, kteří pojedou reprezentovat naši školu v únoru do okrskového kola, které se bude konat v Rožnově pod Radhoštěm. Tak jim držme palce!!!

Kolektiv učitelů 1. stupně

1. kategorie: 2. kategorie: 3. kategorie