V úterý 27. 4. 2010 se děti ze 2. třídy sešly na společné třídní schůzce se svými rodiči a paní učitelkou Slámovou. Na programu byla nejen klasifikace a chování za 3. čtvrtletí tohoto školního roku, ale šikovní žáčci ukázali maminkám a tatínkům, co všechno se jim ve škole povedlo a jak už umí pěkně číst a rychle počítat násobilku. Závěrem nechybělo ani pěkné vystoupení. Terezka Kovářová s Radkem Sušněm zahráli scénku O červené Karkulce. A protože se už velmi rychle blíží Svátek matek, tak jsme pro ně pilně nacvičili a předvedli pásmo básniček. Druháčci si vlastnoručně vyrobili krásná přáníčka, kterými své maminky obdarovali. Třídní schůzka se jim opravdu povedla a doufáme, že jsme všem rodičům udělali velikou radost!

Vlaďka Slámová, tř. uč. 2. třídy