Dne 19. února 2007 se na naší škole uskutečnilo školní kolo turnaje Streethockeye ve floorbale. organizovaného pod záštitou televize Polar Ostrava.

Do soutěže se přihlásila družstva:
1. Videčští baroni, kapitán David Vávra, 7. r.
2. Videčští lachtani, kapitán Petr Nerád, 6. r.
3. Balvani, kapitán Štěpán Bařina, 5. r.
4. Videčští koníci, kapitán Dan Jurča, 7. r.
5. Divoké kočky, kapitánka Kristýna Jurčová, 6. r.

Školní kolo se hrálo systémem každý s každým. Sportovní úroveň nebyla vždy nejvyšší, nicméně napínavé bylo skoro každé utkání a diváci i startující žáci si užili dost emocí. Vysoce pozitivním jevem byla účast děvčat, která se nebála soutěžit s vyspělejšími hochy. Sportovním vrcholem školního kola bylo utkání Baronů s Balvany. Baroni zde zvítězili po velkém boji a napínavém sportovním klání 3:1.

Celkovým vítězem se stalo družstvo Davida Vávry Videčští baroni.

Sdílet: