V úterý 20. března připravili žáci 8. třídy spolu se svou třídní učitelkou Evou Mandulovou odpoledne her pro žáky 7. třídy. Ve 14 hodin se osmáci a sedmáci sešli v tělocvičně. Osmáci připravili celé odpoledne tak, aby si sedmáci hrou tak trochu posílili své vztahy ve třídě, připravili 5 her a jednu extra aktivitu. Sedmáci se bavili v bludišti, více se poznávali při podpisovce, snažili se zachránit život na zemi výrobou speciálního obalu na vajíčko skrývající poslední možnost života, „uklízeli ve svých pokojích“ až by se maminky divily a snažili se postavit co největší stavbu z papíru. Aby byla veškerá námaha a snaha trošku vyrovnaná s relaxací, vyrobili si všichni žáci sedmé třídy s pomocí osmáků své „druhé“ sádrové obličeje. Skončili jsme kolem šesté hodiny, tak trochu unavení, ale hodně spokojení. Takové odpoledne totiž vyžaduje spoustu elánu, energie a síly nejen těch, kteří si ho užívají, ale i těch, kteří ho připravují. Všichni jsme odcházeli s dobrou náladou a otázkou, kdy se dá vše zopakovat????

Děkujeme firmě Hartmann – Rico, a. s., která nám poskytla jako sponzorský dar sádrové obvazy pro výrobu sádrových masek. 
 

za 7. třídu Eliška Fuksová

Sdílet: