Dne 15. března 2007 se družstvo žáků naší školy zúčastnilo okrskového kola v basketbale. Turnaje se celkem zúčastnilo 5 žákovských družstev. Soutěž byla určena žákům 6. – 9. ročníku.

Za naší školu se turnaje zúčastnili tito žáci: Jiří Kolíbal, Martin Štůsek, Tomáš Kristek, Petr Křenek, Tomáš Holiš, Martin Mičkal, David Vávra, Robert Bernátek, Jiří Chupík, Dušan Kramoliš a Karel Přibyl. V průběhu turnaje si zahráli všichni žáci, nejlepšími střelci byli Petr Křenek a Tomáš  Holiš.

Naše celkové umístění ovlivnilo příliš přísné posouzení kroků Martina Štůska a neuznání úspěšného tříbodového hodu na koš v zápase s ZŠ Pod Skalkou, který jsme nakonec prohráli 7:8. Naši žáci velmi pěkně reprezentovali naší školu a nakonec jsme obsadili slušné 4. místo.

Naše výsledky se soupeři: Valašská Bystřice 10 : 0, Pod Skalkou 7 : 8, Videčská 0 : 12, Dolní Bečva 0 : 14. 

Sdílet: