Žáci naší školy se účastnili 3. Rožnovské olympiády, která probíhala od 17. do 19. září t.r. Prvního dne  – Běhu za zdravím – jsme se neúčastnili kvůli nepříznivému počasí, ale další discipliny jsme již obsadili. V některých jsme získali i medailové umístění.

Žákyně 1. stupně získaly 1. místo ve vybíjené. Družstvo hrálo v tomto složení: Veronika Cabáková, Iva Jurčová, Kristýna Luzarová, Alena Mičkalová, Andrea Mičolová, Eva Petruželová, Hana Řezníčková, Gabriela Sušňová, Jana Šnajdrová, Tereza Vičanová.

Eva Petruželová se umístila na 2. místě v plavání (25 metrů volný způsob).

Žákyně 2. stupně vybojovaly 2. místo ve violejbale ve složení Nikola Frňková, Eliška Fuksová, Kristýna Jurčová, Barbora Mičkalová, Tereza Mičkalová, Barbora Švajdová a Kamila Volková.

V atletických disciplínách dosáhla nejlepšího výkonu Barbora Švajdová, která získala 2. místo ve skoku dalekém.

Blahopřejeme vítězům a děkujeme za dobrou reprezentaci školy.

Sdílet: