Dne 16. 3. se v Rožnově ve Společenském domě odehrávala vědomostní soutěž Moudrá sovička. I naše základní škola zastoupená Radkou Jaskulovou (2. ročník), Lukášem Petruželou  (3. ročník), Andreou Mičolovou (4. ročník) a Karolínou Smutkovou (5. ročník) se této soutěže zúčastnila.

Soutěžní discipliny prověřily naše vědomosti dokonale. Náš tým si nejlépe vedl ve vědomostním testu, skládání puzzle Evropy a indiciích. Jako jediní ze dvou týmů jsme poznali osobnost jménem Karel Lopraiz. Nejhůře jsme si vedli v poznávání zvuků zvířat. Tuto soutěž rozhodlo finále, do kterého jsme postoupili my a Základní škola Koryčanské Paseky. Umístili jsme se na druhém místě. Naše vítězné druhé místo jsme oslavili v cukrárně na rožnovském náměstí a následnou prohlídkou prací dětí ze ZUŠ.

Náš tým se jednomyslně shodl v tom, že tato soutěž byla nejen poučná, ale i zábavná a velmi dobře zorganizovaná.


Karolína Smutková, Andrea Mičolová
Lukáš Petružela a Radka Jaskulová

Sdílet: