Dne 9. září 2009 v odpoledních  hodinách se konal nohejbalový turnaj, který zorganizovali žáci 9. ročníku  pro žáky 2. stupně. Celkem se do soutěže přihlásily 4 družstva, hrálo se systémem každý s každým.
Úroveň hry stoupala každým odehraným utkáním, na novém hříšti s umělým povrchem se našim žákům hrálo velmi dobře, hrálo se zároveň na obou hříštích. Velmi příjemným překvapením byla hra nejmladších žáků z 6. a 7. třídy, Petra Mičkala a dalších, kteří jako jediný dost potrápili pozdější vítěze, žáky 9. ročníku.Celkovým vítězem se stalo družstvo Petra Neráda, Ondry Liehra a Tomáše Bystroně.
Pro vítěze byla zakoupena věcná cena z Nadace Naší školy. Poděkování patří za tuto pěknou akci nejen štědrosti naší Nadace, rovněž i za pochopení některých vyučujících a samozřejmě i organizátorům turnaje, našim deváťákům.

Ve Vidči 10. září 2009                                                  Mgr. Ladislav Ludvigh

Sdílet: