Dne 23. 9. 2009 se zúčastnilo družstvo starších žáků naší školy okrskového kola v malé kopané, které se uskutečnilo u Základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm.

Za naše družstvo nastoupili žáci 9. ročníku Petr Nerád, Daniel Martinát, Pavel Pečiva a Adam Šíma, 8. ročníku Lukáš Fuksa, Lukáš Frňka a i žák šestého ročníku Petr Mičkal.

Jako zlomový se ukázal zápas ve skupině se ZŠ Zubří, prohráli jsme 3 : 2, rozhodující gól padl do naší sítě po velmi nepodařeném střídání. Pozdější vítězství 1 : 0 nad ZŠ 5. květen z Rožnova nám spravilo chuť mírně. ZŠ Zubří nakonec postoupilo do okresního finále.

Všem našim žákům vyslovuji poděkování za reprezentaci školy. Příště ale musíme sebou vzít i nějakou maminku na pofoukání bolístek.

Ve Vidči 24. 9. 2009                                                    Ladislav Ludvigh