Dne 9. října 2009, v pátek odpoledne, jsme odehráli další z řady sportovních turnajů, které si naši žáci organizují víceméně sami. Tentokrát to měli být žáci 8. ročníku.
Do soutěže se přihlásily 4 družstva. Old Spice  (8. ročník -Fuksa Lukáš, Frňka Lukáš, Bařina Štěpán, Smutek Ondřej, Vávra Lukáš), FC Nám se nechce ( 9. ročník – Šíma Adam, Nerád Petr, Martinát Daniel, Bystroň Tomáš), FC Chelsea ( 6. ročník – Mičkal Petr, Holiš Martin, Adam František, Kubát Jan, Pobořil Filip), Sokol Vidče ( 9. ročník – Liehr Ondřej, Vičan Jiří, Pečiva Pavel, Fryšara Jindřich).
Turnaj s přehledem vyhráli žáci 8. ročníku, velkým  překvapením bylo 4. místo papírových favoritů z 9. ročníku ( FC Nám se nechce). Velmi pěkně a kolektivně hráli naši nejmladší účastníci, žáci 6. ročníku, kdy obsadili konečné 2. místo.
Slovo nakonec: není důležité umístění, nejdůležitější je totiž ochota si zasportovat a změřit síly v duchu fair play.

Ladislav Ludvigh

Sdílet: