Dne 11. prosince 2009 se odehrál v tělocvičně naší školy již tradiční Mikulášský turnaj smíšených družstev ve volejbale. Jednalo se již o třetí ročník. Do turnaje se přihlásily celkem 4 družstva. Letos bylo inovací to, že vyučující mohli hrát se svými žáky, a tak si žáci 8. ročníku vzali na pomoc praktikujícího studenta Pavla Drdu, šesťákům vypomohl pan učitel Ludvigh, a družstvu Inteligentů z 9. třídy mnoho bodů nastřádal svým zodpovědným přístupem pan školník Ladislav Fabián. Jedině na družstvo Adio z 9. ročníku nezbyla dospělá posila.

Turnaj se odehrál ve dobrém a přátelském duchu, navzájem jsme si fandili a povzbuzovali se. Nakonec se podle zásady, že méně je lépe než více, vítězem stalo družstvo 8. ročníku s Pavlem Drdou, které odehrálo turnaj v méně početném složení.

Turnaj končil až za tmy, odchod domů zpříjemnila vítězům sladká odměna.

učitel Tv: Ladislav Ludvigh

Sdílet: