Dne 19. února 2010 se zúčastnilo družstvo naších žaček pod vedením pana učitele Ladislava Ludvigha okresního přeboru v obřím slalomu, který se konal na sjezdovce Búřov ve Valašské Bystřici.

Do našeho družstva byly vybrány ze 7. ročníku Tereza Mičkalová a Barbora Škařupová, a dále z 9. ročníku Kristýna Jurčová a Barbora Mičkalová.

Sjezdovka byla celkem náročná, ráno namrzlá, k poledni se oteplilo a sníh změkl. K překonání nástrah náročné tratě byl nutný u pořádný kus odvahy. Naše dívky se však se vším vypořádaly jako zkušené závodnice.

V celkovém vyhodnocení všech devíti zúčastněných škol jsme se umístnili na velmi slušném 5. místě. V kategorii mladších žaček se Tereza Mičkalová ze  umístnila na 7. místě, a Barbora Škařupová   na 9. místě. V kategorii starších žaček se Kristýna Jurčová  umístnila na pěkném 4. místě a Barbora Mičkalová na 5. místě.

Srdečně gratulujeme!

Učitel Tv
Mgr. Ladislav Ludvigh

Sdílet: