Ve středu 17. 3. 2010 se druháčci z naší školy vydali na výchovný koncert do ZUŠ v Rožnově pod Radhoštěm. Celý koncert se tentokrát jmenoval : Letem světem za zvířátky, takže kromě hry na různé hudební nástroje jsme si poslechli i spoustu písniček o našich zvířecích kamarádech. A děti si samozřejmě i zazpívaly.

Po ukončení jsme si také prohlédli výstavku výtvarných prací v této škole, které se nám velmi líbily a získali tím nové nápady pro výtvarnou činnost v našich hodinách.

Děti se také těšily na občerstvení, které nabízí automat na chodbě této školy a po pečlivém přečtení návodu si pochutnávaly na teplé čokoládě, oplatcích a tyčinkách. Koncert i výstava se všem moc líbila a v příštím školním roce určitě pojedeme zase.

                                                                                                                                           Vlaďka Slámová, tř. uč. 

Sdílet: