Pondělní pracovní činnosti zahájili prvňáčci už vyráběním dárečků pro vánoční jarmark. Všichni si přinesli pracovní oblečení a pustili se do práce, která pro většinu z nich byla něčím novým. Děti pracovaly s keramickou hlínou. Výsledkem jejich snažení měl být zvoneček a jak to všechno vlastně dopadlo a jak pěkně se jim to povedlo, budete mít možnost posoudit v prosinci na školním vánočním jarmarku.

Práce to nebyla jednoduchá, ale pod vedením paní Kateřiny Cábové, jejíž dcera Klárka chodí k nám do 1. třídy, si myslím, že si děti vedly docela dobře. Tímto bych chtěla paní Cábové moc poděkovat nejen za pomoc, čas, ale i poskytnutý materiál pro samotnou výrobu. Dále také mnohokrát děkuji paní Pavle Malinové, mamince od Veroniky, která nám také velmi ochotně přišla do školy pomoci. Zkrátka oběma maminkám patří velký dík, že si v dnešní uspěchané době udělaly čas na naše žáčky.

Mgr. Vlaďka Slámová, tř. uč. 1. tř.

Sdílet: