Dne 23. listopadu 2010 se družstvo našich starších žáků pod vedením pana učitele Mgr. Ladislava Ludvigha, vydalo zkusit sportovní štěstí na okresní finále v halové kopané. Soutěž se konala v krásné sportovní hale ZŠ Hovězí.

I přes velkou snahu všech se tentokrát štěstíčko usmívalo jinam. Nové školní dresy v barvě modré, neměly na soupeře větší účinek a často osamocená snaha Lukáše Fuksy  probít se obranou soupeře nebyla úspěšná. Nepostoupili jsme ze základní skupiny, ačkoliv soupeři byli určitě k poražení.

Nejlepším našim hráčem byl Lukáš Fuksa z 9. ročníku, zdatně mu sekundovali Lukáš Frňka z 9. ročníku i Petr Mičkal ze 7. ročníku.

Naše družstvo hrálo ve složení: Lukáš Fuksa, Lukáš Frňka, Štěpán Bařina z 9. ročníku, Jiří Smutek z 8. ročníku, Petr Mičkal a František Adam z 6. ročníku, Jan Kubját a Jakub Smílek z 6. ročníku.

                                                                  

Ve Vidči 30. 11. 2010                               

Učitel Tv – Mgr. Ladislav Ludvigh   

Sdílet: