Dne 8. listopadu naši školu navštívil pan Václav Hronek, aby našim čtvrťákům připomněl, jak si mají správně počínat na silnici ať už jako chodci či cyklisti a seznámil nás se spoustou nových věcí. Všichni už víme, co má mít správně vybavené kolo, umíme poznávat dopravní značky, víme, kdy máme na křižovatce přednost a kdy naopak musíme zastavit a „pustit“ ostatní účastníky silničního provozu. Poté, co pan Hronek  dokončil svůj výklad, nám rozdal testy, kde jsme si vyzkoušeli, kolik informací jsme si odnesli. Nejúspěšnější z nás dostali věcné ceny samozřejmě s dopravními motivy.

Po úspěšném zvládnutí teoretické části nás čeká v některém z jarních měsíců i praktická část na dopravním hřišti Základní školy Pod skalkou, po které bychom měli obdržet průkaz cyklisty. Již teď se všichni moc těšíme.

Sdílet: