Tak jsme se po roce opět sešli pod vysokou sítí v tělocvičně naší školy. Dne 17. prosince 2010  nám záminkou bylo konání už čtvrtého ročníku  turnaje, kdy si všichni mezi sebou můžeme zahrát. Letos byla novinkou i možnost pozvání hostů do jednotlivých týmu, i mimoškolních.

Sešly se nakonec tři družstva, úroveň všech byla velmi dobrá. Tým Létajících ptáků Nikoly Frňkové z 9. ročníku byl nad síly všech, umístnil se na 1. místě a odnesl si po zásluze sladkou odměnu. Ale ani na druhý a třetí tým v pořadí se s odměnami nezapomnělo.

Nálada po skončení turnaje a vyhlášení výsledků byla velmi dobrá a proto ani nepřekvapí, že si děcka zahráli ještě několik setů navíc jen tak pro radost z pohybu, což byl a je vlastně náš hlavní cíl.  Protože v zdravém těle – zdravý duch!

  Mgr. Ladislav Ludvigh

Sdílet: