Sochy ze sněhu a ledu se rozhodli letos navštívit žáci naší školy se svými třídními učiteli. V úterý 18. 1. 2011 si na Pustevny vyjela 3., 4. a 5. třída. Ve středu 19. 1. 2011 je potom následovala třída 1. a 2.

Děti si vystavené sochy se zájmem prohlédly, vyfotily, ale protože je na Pustevnách letos málo sněhu, tak slíbené bobování a klouzákování musely odložit na jindy. Ti starší měli náhradní program. Třetí třída zvládla výstup na Tanečnici, třídy 4. a 5. vyrazily k soše Radegasta.

Prvňáčci a druháčci se zase předháněli při stavění svých ministaveb ze sněhu. Měli jsme všichni radost, protože ráno když jsme odjížděli od naší školy, tak ve Vidči poprchalo, ale na Pustevnách krásně sněžilo. Na závěr jsme navštívili bufet, kde jsme se zahřáli a občerstvili.

Za 1., 2., 3., 4. a 5. tř. Mgr. Vlaďka Slámová

Sdílet: