Ve dnech 27. ledna a 7. února 2011 se žáci 2. stupně naší školy pod vedením pana učitele Ladislava Ludvigha a paní učitelky Dagmary Kovářové zúčastnili společného bruslení na zimním stadionu v Rožnově pod Radhoštěm.

Po povinném rozbruslení měli žáci víceméně volné bruslení, pouze žákům 6. ročníku se pan učitel věnoval osobně a pokoušeli se společně zlepšit skluz na jedné brusli, později slalom mezi kužely.

Mezitím si starší žáci zahráli hru na rybky a rybáře. Méně zdatní zkoušeli pohyb podél mantinelu, vše za bedlivého dozoru přítomných pedagogů. Na druhém bruslení si hoši zahráli hokej. Karolína Smutková letos nevyřkla žádnou zásadní větu.

Vymezený čas hodinky a něco nám pokaždé uplynul velmi rychle, škoda že ten stadion nemáme ještě blíže.

Mgr. Ladislav Ludvigh