Ve čtvrtek 24. února se žáci 4. a 5. třídy zúčastnili sportovního dne s René Bolfem na ZŠ Videčská.
Celý program byl zahájen besedou s René Bolfem, na které se žáci dozvěděli vše o fotbalistově životě, o tom co je třeba udělat, aby se stejně jako on dostali až na sportovní vrchol. Mladí sportovci měli také možnost ve sportovním kvízu porovnat své znalosti s panem Bolfem, ve kterém nečekaně zvítězili. Než nás tento vzácný host opustil, stačil ještě každému účastníkovi sportovního klání věnovat kartičku s autogramem, z čehož měli radost především hoši.
Poté jednotlivé školy změřily síly ve futsalu a vybíjené. Naši malí futsalisté i přes velkou snahu po prohře se ZŠ Horní Bečva a dvou nerozhodných výsledcích se ZŠ Hutisko – Solanec a ZŠ Videčská nepostoupili ze skupiny a skončili na sedmé příčce. Turnaj zaslouženě vyhrála ZŠ Dolní Bečva.
Velmi dobře si vedlo smíšené družstvo ve vybíjené. Holky i kluci předvedli pěknou hru a jen o malý kousek jim uniklo celkové třetí místo, ale i čtvrtá příčka je úspěchem. Z vítězství se radovalo družstvo ZŠ Videčské. 
Všem reprezentantům naší školy patří dík za vynaloženou snahu a předvedené výkony.Pavel Drda  

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sdílet: