Ve čtvrtek 2. 6. 2011 se žáčci 1. a 2. třídy společně vydali na školní výlet do Ostravy.

Měli v plánu navštívit výstavu Mořský svět, kde viděli spoustu nádherných a zajímavých ryb. Také se seznámili s krokodýlem, želvami, žraloky, nechyběl ani papoušek, chameleon nebo opičky.

Potom jsme se vydali do Dinoparku, kde bylo o zábavu opravdu postaráno. Od rána pršelo, tak jsme měli velikou radost, když jsme po příjezdu do Ostravy zjistili, že tady nespadla ani kapka. Navštívili jsme 3D kino, projeli se dinoexpresem, nakoupili suvenýry, zahráli si na dětském hřišti a vyzkoušeli všechny průlezky a nakonec si zahráli na archeology na dětském paleontologickém hřišti.

Výlet se všem líbil a počasí nám opravdu přálo, protože jsme deštníky ani pláštěnky nepotřebovali.

                                                                             Za 1. a 2. tř. Mgr. Vlaďka Slámová

Sdílet: