V pondělí 12. září jsme byli celá naše 4. třída s paní učitelkou  Hladkou v kině Panorama v Rožnově p.Radhoštěm na hudební pohádce, která se jmenovala „V peřině“. Bylo to naše první  setkání s paní učitelkou mimo školu, protože k nám nastoupila teprve 1. září a  je u nás nová. Proto jsme se do kina všichni moc těšili. Dobrodružství bylo již v tom, že jsme necestovali klasickým způsobem – autobusem, ale vezla nás tři auta a skoro všichni chtěli jet s paní učitelkou. Promítání začalo v 18 hodin. Příběh vyprávěl o rodině, která čistila peřiny od zlých snů. Učinkovalo v něm mnoho známých tváří, např. L.Bílá, K Roden, E.Balcerová, J Mádl.. Hodně se tam také zpívalo, občas jsme se i trochu báli, ale nakonec všechno dobře dopadlo. Po skončení kina jsme odjeli domů a před školou  jsme si všichni popřáli hezkou, dobrou noc , bez zlých snů. Už teď se těšíme na další představení, které navštívíme s naší třídou.             

            Žáci 4. roč. ZŠ – E.Fabiánová , T. Kovářová, D. Mazan

Sdílet: