Na čtvrtek 22. září jsme přijali celá třída pozvání naší  p. učitelky k ní domů na zahradu. Měli jsme sraz u obchodu MAJA, kde pro nás paní učitelka přijela. Na zahradě jsme se nejdříve seznámili s jejím psem Hagrydem  a  pak jsme šli hrát přehazovanou. Rozdělili jsme se do družstev holky proti klukům. S námi hrála paní učitelka Hladká, která byla zároveň i rozhodčí. Utkání skončilo nerozhodně a zatímco někteří váleli sudy, připravovala se hra zvaná „Výstroj na hostinu“. Zapojili se všichni z celé třídy a ti, kteří měli štěstí v hodu kostkou, mohli baštit čokoládu. K večeru jsme ještě stihli posedět u ohniště a opékat špekáčky. Počasí se nám vydařilo a my jsme odjížděli spokojeni do svých domovů. Za krásně strávené odpoledne paní učitelce děkujeme. 

     Dominik Mazan, Eliška Fabiánová, Tereza Baslová –žáci 4.roč.

Sdílet: