Ve čtvrtek 1. září 2011 byl zahájen nový školní rok, jehož slavnostní část se uskutečnila v kulturním domě za účasti paní starostky Mikulenkové, zástupce hejtmana pana Libora Lukáše, žáků a pedagogů školy, školky a rodičovské veřejnosti.

po slavnostních projevech ředitele školy Z. Chrásteckého, paní starostky a pana Lukáše, recitaci pásma a vystoupení Valašenky obdrželi prvňáčci, kteří byli všem představeni, od nejstarších žáků – deváťáků pamětní list. Poté se všichni přesunuli do svých tříd.

Těší nás, že letos nastoupilo do školy 162 dětí, s nimiž bude pracovat 14 pedagogů. Nově nastoupila do školy paní učitelka D. Hladká, která předtím učila v ZŠ Zašová. Pokračovat bude ve škole i práce Výtvarného a Hudebního oboru (kytara, klavír, zobcová flétna a trubka) ZUŠ Valašského Meziříčí.

Sdílet: