Ve středu 2.11. jsme jeli  autobusem do Nového Jičína na divadelní představení Ferda Mravenec. Obě dějství vyprávěla o Ferdovi a jeho kamarádech. Nechyběla ani Beruška, která byla zpočátku nafoukaná a na Ferdu zavolala policii. Také zde byl brouk Pytlík, pavouk, stonožka a koník, který Berušku shodil, když se chtěla povozit. Nakonec si Ferda Berušku vzal a měli spolu 7 mravenečků. V divadle to vypadalo jako na rozkvetlé louce. Viděli jsme krásné rekvizity, barevné kostýmy a hodně se také zpívalo. Závěrečná společná píseň nám zněla v uších ještě po příjezdu do školy.

                                                                           Tak zpívej, jen si zpívej,

                                                                            To přec je známá věc.

                                                                             No tak zpívej, jen si zpívej,

                                                                             jak Ferda Mravenec.

Všem se představení moc líbilo a dáváme mu velkou jedničku.

Žáci 3. a 4. ročníku E. Fabiánová, Š. Smílek, D. Žemla, M. Vaněk

Sdílet: