5. prosince letošního roku navštívil naši školu Mikuláš, vsadil na pohádkové číslo sedm, děti totiž navštívil se svou šestičlennou družinou. Aby zachoval poměr dobra a zla, vzal si s sebou tři anděly a tři čerty. Sám pak beze slov dohlížel na vykonání spravedlnosti….. Svou „družinu spravedlivých“ vybral opravdu dobře, ta si totiž pro děti připravila řadu netradičních soutěží, které navíc bohatě odměňovala za každý výkon. Nutno přiznat, že „pekelným“ a „nebeským“ poslům jednoznačně vládla čertice Bára. Ta pro výstrahu nechávala v každé třídě speciální pekelné telefonní číslo, a tak určitě budou mít aspoň do vánoc paní učitelky a páni učitelé „klidné“ žáčky. Prohlédněte si fotky….

A jestli se vám zdá, že číslo sedm se nápadně podobá počtu deváťáků naší školy, tak pozor, jde o podobnost čistě náhodnou, s pekelníky ani anděly si raději nezahrávejte….

I když ta podoba……!!!

 

Eva Mandulová, třídní učitelka 9. třídy

 

 

 

Sdílet: