Mé deváťáky už léta provází „zaklínací“ věta: „Těch je málo….“ To, co předvedli ve čtvrtek 8. prosince 2011, snad všechny konečně přesvědčilo, že počet žáků ve třídě není v žádném případě rozhodující. Všech sedm deváťáků se totiž tajně rozhodlo, že překvapí. A překvapili…. V pondělí 5. prosince rozdali všem nenápadné pozvánky na předvánoční zastavení. Málokdo v té chvíli tušil, že ono „zastavení“ je velmi dobře připraveno. Čtvrteční dopoledne pak bylo pro zúčastněné děti i učitele milým adventním zastavením.

Deváťákům patří velká pochvala za přístup k přípravě vystoupení, hudební i slovní doprovod si totiž tvořili sami. A dokázali nám, že tradice k vánocům patří. I letošní rok se tak na naší škole zapalovaly svíčky na adventním věnci. A to jenom díky těm…. „kterých je málo“.

Takže ještě jednou velká pochvala pro Terezku, Věrku, Barču, Alču, Miriam i oba Jirky…

 

Eva Mandulová, třídní učitelka 9. třídy

 

 

 

Sdílet: