Protože se Vánoce nezadržitelně blíží a spolu s nimi také první pololetí strávené s mojí novou třídou, ráda bych připomněla mimoškolní akce, které jsme spolu absolvovali.

V září jsme navštívili Hvězdárnu ve Valašském Meziříčí. Kromě besedy o Sluneční soustavě měly děti možnost prohlédnout si také Slunce a jeho sluneční skvrny.

Ve středu 16 listopadu jsem se vydali vyzkoušet nástrahy bowlingu. Pro některé to bylo jejich první setkání s kuželkami, proto nejdříve od svých spolužáků dostali pár rad pro začátek. Největším překvapením byl ovšem Vojta Hýža, který si rady zkušenějších spolužáků vzal natolik k srdci, že je nakonec téměř porazil. Na cestě domů jsme se domluvili, že podobné odpoledne v nejbližší době určitě zopakujeme.

Zároveň bych touto cestou chtěla všem dětem i jejich rodičům popřát pěkné a pohodové vánoční svátky.

 

Tř. uč. Š. Pavlíčková

 

 

 

Sdílet: