Jak asi všichni víte, v pondělí 16.1.2012 jsme se vydali na lyžařský, v některých případech běžkařský kurz. 1. den byl pro většinu z nás velmi náročný a jízda na pomě některé z nás naprosto vyvedla z míry. Našlo se i pár lyžařů, které poma dokonce přímo „svalila“ rovnou svahem dolů. Excelentní běžkařský případ tohoto a následujícího dne byl samozřejmě Jakub Kubját, jehož lyže snad nikdy nepoznaly vosk. Večer, pod dozorem pany Drdy…nos si dokážete snad všichni představitJ 2. den byl sice o něco náročnější, ale všichni, kromě okolo jezdících lyžařů, dopadli celkem v pořádku. Středa, 3. den našeho lyžáku, byl snad ten nejlepší, jelikož jsme se na sjezdovce snažili „řezat“ svah jen dopoledne. Odpoledne nás čekalo pořádné vyválení ve sněhu. A to, co se stane 4. a 5. den už je budoucnost, ať už špatná nebo dobrá. Snad se všichni vrátíme v pořádku, možná jen s pohmožděnýma rukama, nohama a kdo ví, co ještě, viďte kluci…. J

                                                                       Vaše 6. a 7. třída        

Sdílet: