Ve středu 7. prosince jsme my, žáci 4.ročníku, uspořádali pro celou školu Mikulášský jarmark. Celou akci jsme připravovali delší dobu, neboť jsme měli  premiéru, takže  jsme se chtěli řádně připravit. Vyrobili jsme velké plakáty, které jsme rozvěsili po škole a dále malé pozvánky, se kterými jsme osobně obešli všechny třídy, učitele  a dokonce i paní kuchařky. Ve středu jsme  se již nemohli dočkat, kdy to vypukne. Od brzkého rána  jsme ve třídě  chystali přinesené dobroty,  šnečky, řízečky, chlebíčky, toustíky,  perníčky, cukroví, mufínky, pití.  Bylo tam také plno maminek, které nám pomáhaly  s vybalováním, abychom mohli v 8 hodin otevřít. Připraveni na své první zákazníky jsme v převlecích za čerty a Santy netrpělivě očekávali naše prvňáčky. Pak už se jen obsluhovalo, počítalo, vydávalo, u některých i  slevňovalo. Během dopoledne se u nás vystřídala celá škola,  velcí jedlíci přišli  i několikrát, tak jim u nás chutnalo. Rádi bychom poděkovali paní učitelce Hladké za organizaci celého dne a také našim maminkám a babičkám za super mňamky. Už se těšíme na další bufet!!!.

 

L. Balejík, Š. Smílek, E. Fabiánová – žáci 4. Ročníku

 

 

 

Sdílet: